- YURT DIŞI OTURUM VE GÖÇMENLİK DANIŞMANLIĞI -

GARANTİLERİMİZ

GARANTİLERİMİZ, Kanada göçmenliği şansa bağlı değildir

VİZE ALAMADINIZ MI ? ÜCRET ÖDEMEYECEKSİNİZ !

%100 Garanti BelgesiÜcretsiz olarak sunduğumuz, “Ön değerlendirme” hizmetimiz neticesinde, Kanada’ya göçmen olabilecek kişiler itinayla belirlenir ve yalnızca bu kişiler “EKSPER”in müşteri profili içinde yer alabilir.

Değerlendirmelerimiz sonrasında, niteliklerinin uygun olduğunu düşündüğümüz müşterilerimize, Kanada’da göçmen vizesi ile “Sürekli Yaşam, Oturma ve Çalışma İzni” alabileceğimizden son derece emin olduğumuz için, 100% Geri Ödeme Garantisi uygulayabilmekteyız.

Kanada göçmenlik başvurusunun olası aşamalarından, Göçmenlik vize görevlisi ile yapılabilecek karşılıklı bir görüşmeye katılınması yükümlülüğünün yerine getirilmesi ve Kanada sağlık şartları ile güvenlik standartlarına uygunluğun taşınması durumlarında,dosyanızın göçmenlik yetkilileri tarafından reddedilmesi halinde, EKSPER kendisine ödenmiş ve ödenecek olan olan tüm ücretlerden feragat ederek, başvurunuzun hazırlanması ve dosyalanmasıyla ilişkili olarak kendisine yapılan tüm ödemeleri 100% iade etmeyi taahhüt etmektedir.

GARANTİLİ GÖÇMENLİK BAŞVURUSU !BUNU NASIL BAŞARIYORUZ ?

Çünkü başvurunuzun sorumluluğunu üstlenmeden önce, her bireyin durumunu dikkatle inceliyor ve her başvurunun resmi format ve şartlara uygun olarak yapılmasını sağlıyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kanada göçmenlik kanunu bu konuda geçmiş deneyimleri olmayan ya da daha önce hiç göçmenlik başvurusunda bulunmamış adaylar için bilinmezlikler içeren bir konu olabilir. Başvuru sahiplerinin göçmenlik başvurusu ile ilgili bilgilerinin çoğu, çevrelerinden aldıkları duyumlardan oluştukları da söylenebilir. Bir kısmı doğru olsa dahi, bu bilgilerin, göçmenlik kanunlarının güncel bilgileri, tüm göçmenlik başvuru kategorileri ve bunların yanında göçmenlik başvurusunda bulunacak kişinin şahsi durumuna göre gerçekçi seçeneklerinin tamamını kapsamasının pek mümkün olamayacağı, oldukça açıktır.

Başvuru yapmayı düşünen bir kişinin, Kanada’ya göçmen olmaya uygun olup olmadığının tespit edilmesinden başlayarak “Sürekli Yaşam, Oturma ve Çalışma İzni” için vize alınmasına kadar geçecek süre, basit ve açık bir süreç değildir. Birçok kişi, bilgilerinin eksikliği ve/veya yanlışlığından dolayı gereksiz zaman kaybetmeke bazı durumlarda göçmenlik vize yetkililerine dahi ulaşamamaktadır. Profesyonel olarak temsil edilmek ise her şeyi tümden değiştirebilmektedir.

Göçmenlik politika, kural ve prosedürleri sürekli değişmektedir. Başvuran şahsın uygunluğunun doğru şekilde tespit edilememesi, gerekli olan formların istenilen şekilde hazırlanamaması ya da gerekli ek belge ve bilgilerin düzgün sağlanamaması,gecikmelere ve kimi zaman başvuruların reddedilmesine yol açabilir.

İlk değerlendirmeyi müteakip, EKSPER size dürüst ve açık bir biçimde, niteliklerinizin Kanada göçmenlik kriterlerine göre uygun olup olmadığını bildirecektir. EKSPER sadece nitelikleri uygun olan kişilere hizmet vermektedir.

Nitelikleri göçmenlik kriterlerine uygun olmayan adaylar, yapacakları resmi başvuruların, Kanada Göçmenlik Bürosu tarafından reddedileceğini başvuru öncesi öğrenecekleri için, Kanada Konsolosluğuna başvurmakla ilişkili ek maliyetten kurtulmuş olacaklar.

Diğer yandan, başvurunuzun büyük bir ihtimalle Kanada Göçmenlik Bürosu tarafından kabul edileceğini bildirmemiz halinde, hizmetlerimizden yararlanma şansına sahip olacaksınız. Bu aşamada, bizim yardımımız olmadan başvuruda bulunma hakkınız olduğunu kabul ediyoruz. Ancak, göçmenlik belki de hayatınız boyunca vereceğiniz en önemli kararlardan biri olacağından, EKSPER’in hizmetlerinden yararlanmanız, böyle önemli bir konuda amacınıza daha kısa zamanda ve daha emin adımlarla ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kanada göçmenlik kanunları, başvuru prosedür ve yönetmelikleri konularında sahip olduğu deneyimi ile EKSPER, başvuru sahiplerinin çıkarlarını göz önünde bulundurarak, adayların Kanada’da yeni başlangıçların kapısını aralamalarını ve sonunda göçmenlik hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Kanada’ya göç etmeyi planlamadan önce, internet üzerinde bulunan değerlendirme formumuzu doldurarak, göçmenlik kriterlerine uygunluk taşıyıp taşımadığınızı öğrenebilirsiniz.

Doldurduğunuz değerlendirme formu üzerinden yapacağımız yorumlar, sizi önemli bir zaman ve emek kaybından kurtaracaktır.

HİZMETLERİMİZ