- YURT DIŞI OTURUM VE GÖÇMENLİK DANIŞMANLIĞI -

EKSPER DANIŞMANLIK

EKSPER DANIŞMANLIK KİMDİR, Kanada göçmenlik başvurusu için profesyonel hizmetler

Eksper Danışmanlık, Kanada barosunun üyesi ve Kanada göçmenlik alanında faaliyet gösteren en ünlü hukuk firmalarından Law Offices of Charles W. Pley’in Türkiye daimi temsilcisidir.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili yetkinlik belgelerimizi inceleyiniz.

EKSPER, sahip olduğu deneyimli ve geniş bir kadrosu ile yürürlükte olan göçmenlik kanunları çerçevesinde, nitelikleri Kanada göçmenlik kriterlerine uygun kişilerin başvurularının yönetimini yürütmektedir. Temsilini üstlendiği kişilere, Kanada göçmenlik başvurularında 100% güvence veren tek firmadır.

Hukukçulardan oluşan ekibimiz, Kanada göçmenlik başvurularında temsil görevini en etkin şekilde yürütmekte, göçmenlik işlemlerinizin her aşamasında başarıya ulaşmanız için özverili olarak çalışmaktadır. Kanada göçmenlik kategorilerinde sahip olduğumuz uzmanlık ve deneyimimiz, yakaladığımız yüksek başarı seviyesinde kendini göstermektedir.

Daha önce Kanada Göçmenlik Bürosunda çalışmış görevli, avukat ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, göçmenlik ve Kanada da yaşam hedeflerinize ulaşabilmeniz için sürecin her aşamasında sizin yanınızda olacaktır.Göçmenlik kanunlarının inceliklerini ve göçmenlik görevlilerinin dikkat ettiği unsurları iyi bilen deneyimli hukukçularımız ile “Kanada Göçmenlik” başvuru dosyanızı kusursuz bir şekilde hazırlayarak, mümkün olan en kısa zamanda kabul edilmesine olanak sağlayacak kapsamda, hizmet sunmaktayız.

EKSPER, Kanada göçmenlik kanunları çerçevesinde göçmenlik müracatlarını üstlendiği müşterilerine, profesyonel, dürüst ve güvenilir bilgilendirmeyi öncelikli tutarak, hukuki hizmetlerini sunmaktadır. Merkezimiz, Kanada’nın Toronto şehrinde bulunmakla birlikte, her zaman, her yerde müşterilerimizin bize erişmesini mümkün kılan bir teknolojik altyapıya sahibiz.

Öncelikli olarak, danışman ekibimiz, Kanada’ya göç etmek üzere gereken vasıflara sahip olup olmadığınızı “Ücretsiz” olarak değerlendirecektir. Göçmenlik kriterlerine uygunluk taşıdığınız belirlendikten sonra, ücret ve hizmetlerimiz hakkında sizi e-posta ya da telefon yoluyla detaylı olarak bilgilendiriyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde Erenkoy, Istanbul ofisimizde de “Yüz Yüze” ve yine “Ücretsiz” olan bir toplantı yaparak; göçmenlik kriterleri, göçmenlik başvuru süreci ve geçilmesi gereken aşamalar konusunda sizi bilgilendirebilmemiz mümkündür. Başvurularınız kesinlikle kişiye özel ve gizli kalacakdır.

Başvurunuz detaylı olarak incelenecek, kapsamlı ve profesyonel şekilde avukatlarımız tarafından adınıza hazırlanan bir dosya vasıtasıyla işlemleriniz başlatılacaktır. Hizmetlerimiz, %100 geri ödeme garantisi altındadır.
Kanada göçmenlik kriterlerine uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve “Ücretsiz Ön Değerlendirme” den faydalanmak için formumuzu doldurmanızı öneririz. Ön değerlendirme sonucunun olumlu olması halinde, sizinle temasa geçilecektir.

HİZMETLERİMİZ