- YURT DIŞI OTURUM VE GÖÇMENLİK DANIŞMANLIĞI -

EKSPER'İ TERCİH EDİNİZ

NEDEN EKSPER’İ SEÇMELİSİNİZ, göçmenlik başvurusu yönetiminde Eksper’in avantajları

Hayatınızı etkileyecek derecede önemli olan göçmen olma kararının, şansa bırakılmaması düşüncesindeyiz. Adına işlemlerini yürüttüğümüz müşterilerimize bu anlamda, Kanada baro üyesi avukatlarımız tarafından temsil edilecekleri göçmenlik başvurularında 100% güvence vererek hizmet sunmaktayız.

Eksper ve avukatlarının ortak birikimleri sayesinde sahip olacağınız avantajlar :
” Hukuki deneyim
” Dünyanın önde gelen finans kurumlarıyla birlikte başvuru yönetimi
” Güvenilir bilgi ve tavsiye
” Yasaları güncel takip, bilgilenme ve iş bağlantıları
” Bireylere özel yaklaşımlar
” Hızlı ve zamanında hizmet
” Erişilebilirlik
” Önceden bilinen ödeme planı
Hukuki Deneyim

EKSPER, anlaşmalı olduğu Kanada Baro üyesi ve özellikle göçmenlik başvurularında uzman avukatları ile Kanada göçmenlik başvurunuzun sorumluluğunu üstüne almaktadır. Avukatlarımız aracılığı ile,farklı ülkelerden, Kanada göçmenlik kategorilerinin her birine heryıl binlerce başvuru yapılıyor. Bu başvuruların yönetilmesinden elde edilen deneyimin, sizin başvurunuzun neticelenmesinde kullanılacak olması en büyük avantajlarınızdan biri olacaktır.

Göçmenlik başvurularında, 30 yılın üzerinde deneyim sahibi olan ve bu süreç içerisinde tüm dünyadan binlerce müracaatı yönetmiş, konularında son derece uzman ve saygın göçmenlik avukatları ve danışmanlarıyla birlikte müracaatınızı yönetmeye hazırız.

KANADA GÖÇMENLİK AVUKATIMIZ: Charles W. PLEY
- Hem Kanada hem de A.B.D. göçmenlik avukatıdır.
- Kendisi ve çalışma arkadaşlarımizın bir kısmı Kanada hükümetinin eski vize görevlisi olarak Tayland, Singapur, Berlin, Ottawa ve Vancouver vize ofislerinde hükümet vize görevlisi olarak çalışmış kişilerdir.
- Kanada Göçmenler Avukatları Derneğinin uzun yıllar başkanlığını yapmıştır.
- Üniversitelerde göçmenlik alanında ders vermiş/vermektedir.
- Kanada Göçmenlik Bakanı’nın danışmanları arasında yer almıştır.
- Göçmenlik sistemine yaptığı katkılardan dolayı “Yaşam Boyu Başarı” ödülü kazanmıştır,
- Hükümet tarafından aktif görevde yer alan göçmenlik vize görevlilerine eğitimle seminerleri hazırlayıp sunmaktadır.
- “Kanada Göçmenlik Danışmanları Derneğinin” 5 onursal üyesinden birisidir.
http://www.csic-scci.ca/find/honorary.html
(Not : Onursal üyelerden Hon. Denis Coderre, bir önceki Kanada Göçmenlik Bakanıdır.

Tüm bu nitelikleri ve ünvanları ile Charles W. PLEY konusunda son derece saygın ve uzman bir hukukçudur.

Dünyanın Önde Gelen Finans Kurumlarıyla Birlikte
Başvuru Yönetimi

KANADA FEDERAL ve QUEBEC YATIRIMCI GÖÇMEN FİNANS KURULUŞU: HSBC KANADA
- Mr. PLEY, HSBC Kanada’nın panel avukat olarak seçtiği 3 avukattan birisidir.
- Yatırımcı göçmenlik kategorisinden Kanada’ya yapılan müracaatların %50′sinden fazla bir kısmını tek başına yönetmektedir. Hükümetten onay almış diğer 12 finansal firma da geri kalan %50′yi paylaşmaktadır..
- Dünyanın en büyük bankalarından biri konumuyla HSBC yatırımcı göçmenleri “Premier Müşteri” kapsamına alarak Kanada’daki yaşamlarında avantajlar sağlayacak servisler sunmaktadır.

Güvenilir Bilgi ve Tavsiye

Kanada göçmenlik kanunları, prosedür ve politikaları hakkındaki en güncel bilgileri sizinle süreç esnasında paylaşıyoruz. Başvuru aşamaları ve başvurunuzu etkileyebilecek diğer hususlar hakkında her zaman sorularınıza açığız.

Göçmenlik alanında uzman kişilerden Kanada göçmenliği için profesyonel bir hizmet almanız, bireysel başvurularda sık sık yaşanan hayal kırıklıklarını önlemekte,gereksiz zaman ve para kayıplarından sizi korumaktadır.

Yasaları Güncel Takip, Bilgilendirme ve İş Bağlantıları

İnternet sitemizde göçmenlik prosedür ve mevzuatına, ayrıca bu alandaki pratik gelişmelere dair özet bilgiler bulunmaktadır. İşimizin gereği, yasaları hergün takip ederek müşterimizin dosyasını etkileyebilecek önemli bir kararın, mevzuat değişikliğinin ya da başka bir gelişmenin olması halinde, kendilerini derhal bilgilendiriyor, sonucu açık ve sade bir dille anlatarak, bu değişikliğe karşı atılması gereken adımları kararlaştırıyoruz.

Müşterilerimize sadece göçmenlik alanında hukuki hizmet vermekle sınırlı kalmayıp, Kanada’ya yerleşimden sonra, iş başvurusunda bulunulabilecek kurumlar, hizmetlerinden faydalanılabilecek emlak komisyoncusu, muhasebeci ve diğer danışmanlar gibi meslek sahiplerinden de faydalanmaları konusunda onları yönlendiriyoruz.
Bireylere Özel Yaklaşımlar

Ekibimiz, bireylere özel, kişiselleştirilmiş hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Müşterilerimizi tanıyabilmek için yeterli zaman ayırıyoruz. Sorunu anladıktan sonra, sade bir dille müşterimize içinde bulunduğu yasal durumu, seçeneklerini ve tavsiyelerimizi açıklıyoruz.

Göçmenlik başvurunuzun içerisinde, vurgulanması gereken yanlarınızı ön plana çıkartan, Kanada’ya sağlayabileceğiniz faydaları belirten, özel bir rapor hazırlayarak Kanada Göçmen vize makamlarına sunuyoruz.
Hızlı ve Zamanında Hizmet

Kanada göçmenlik müracaatı konusunda geçmiş deneyimlere sahip olmamanız ve ayrıca Kanada göçmenlik sisteminin oldukça karmaşık yapısından dolayı ,başvuru süreci zorluklar içeren bir yol olarak karşınıza çıkacaktır. Bizimle çalıştığınız taktirde bu sorunlar için endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Göçmenlik müracaatınızda, sahip olduğumuz deneyimler sayesinde, hızlı ve zamanında, herşey en ince ayrıntısına kadar önceden düşünelerek kusursuz bir hizmet verilmektedir. Göçmenlik hakkını elde etmenin ve zaman faktörünün sizin için ne kadar önemli olduğunun farkında olarak, başvurunuzun en kısa zamanda neticelenmesi için elimizden gelen tüm imkanları size sunmaktayız.

Erişilebilirlik

Ekibimiz, Kanada’da yaşam ve göçmenlik kanunu ile ilgili engin deneyimlere sahiptir. Sorumluluğu üstlenilen göçmen adaylarının tüm sorularına cevap verebilecek veya gerektiğinde ilgili kaynaklara yönlendirebilecek yeterliliğe sahiptirler.

Dünyanın kullandığı en son teknolojileri kullanarak size hizmet vermekteyiz. Bize şahsen, e-posta ya da telefon yoluyla haftanın altı günü ulaşmanız mümkündür.

Önceden Bilinen Ödeme Planı

Doğal olarak başvuru sahipleri, başvuru öncesinde yasal giderleri önceden bilme ihtiyacı duymaktadır. Hizmet bedellerimiz, anlaşmamızda açıkça belirtilmekte ve müşterimize detaylı olarak açıklanmaktadır.

Bütün bunların dışında, yasal süre içinde, vize görevlilerindeki bilgilerin güncellenip bir dosyanın yeniden incelenmesi amacıyla girişimlerde de bulunabiliriz. (Sahip olduğumuz kredibilitenin, bu tarz girişimleri mümkün kıldığını söylemekte fayda vardır).

HİZMETLERİMİZ