- YURT DIŞI OTURUM VE GÖÇMENLİK DANIŞMANLIĞI -

SİZE ÖZEL MESAJIMIZ

SİZE ÖZEL MESAJIMIZ, Kanada vatandaşlarının sahip olduğu Kanada vatandaşlık haklarının tümüne sahip olun

SİZE ÖZEL MESAJIMIZ

Merhaba,

Kanada’ya aileniz ile birlikte gitmek, ülkede sürekli yaşamak, çalışmak ve eğitim sisteminden, Kanada vatandaşlarının sahip olduğu haklarla faydalanmak istiyorsanız; nitelikleriniz Kanada’nın belirlediği göçmenlik kriterlerine uygunluk taşıyor ise; Kanada barosuna bağlı, anlaşmalı olduğumuz saygın hukuk firmalarından ilgili konu kapsamında, profesyonel hizmet almak almanızı sağlayabiliriz. Elde edeceğiniz göçmenlik hakkı sizinle birlikte ailenizi de(eşiniz ve çocuklarınız) kapsayacaktır.Hizmetlerimiz yalnızca bununla sınırlı kalmayacak,Kanada’ya göçmenlik hakkı ile giriş yaptıktan sonra da yerleşim ile ilgili konularda yanınızda olacağız.

Kanada’lı bir işverenin yanında çalışmak için , veya kendi işinizi kurmak amaçlı ya da yatırımcı olarak başvuruda bulunmak istediğizde,öncelikli olarak yapmanız gereken, ön değerlendirme için internet sitemizde bulunan başvuru formumuzu eksiksiz doldurmanızdır. Uzman ekibimiz, formunuzu inceleyecek ve size kişisel başvuru durum raporunuzu sunacaktır.

Bu arada, “Ön değerlendirme” hizmetimizin “ücretsiz” olduğunu da hatırlatmak isteriz.
Bildiğiniz üzere, “Göçmenlik” hakkı Kanada vatandaşlarının sahip olduğu hakların (seçme,seçilme ve oy kullanma hariç) aynısına hem sizin hem de tüm aile üyelerinizin kavuşması demektir. Bu sayede çocuklarınız, Kanada’da ücretsiz eğitim alma ayrıcalığına kavuşur iken, sizlerde Kanada vatandaşları ile aynı statüde bulunarak, vatandaş olabilme ve pasaport alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik Türk vatandaşlığından çıkmanıza gerek kalmadan, çifte vatandaşlık hakkı elde edebileceksiniz.
“Sadece nitelikleri uygun olan” kişilerin başvuru sorumluluğunu üstlendiğimizden, bizimle birlikte işlemleri yürütme kararı verdiğinizde, süreç esnasında göçmenlik hakkını almanız konusunda, şans faktörünün en ufak bir rolünün dahi olmayacağını bilmenizde yarar vardır.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen binlerce başvuruyu yönetmenin kazandırmış olduğu, deneyim ve güven sayesinde, başvuru sahiplerine 100% garanti verebilme ayrıcalığına sahibiz.

Göçmenlik müracatları konusunda, geçmiş deneyimlerinizin olmamasından dolayı, göçmenlik kategorilerinin hepsinin detaylarını bilebilmeniz, doğal olarak pek mümkün değildir. Ayrıca, daha önce bu anlamda bir müracatta bulunmadığınız için, göçmenlik vize görevlilerinin ön planda değerlendirecekleri konuları ve hazırlanacak belgelerin sahip olması gereken nitelikleri,tamamen bilebilmeniz mümkün değildir.

Göçmenlik alanında kimi bilgileri çevrenizden duymuş veya konuyu internetten inceleyerek bazı detaylara ulaşmış olabilirsiniz. Bugüne kadarki deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki, bu bilgilerin bir kısmı doğru olsa dahi, önemli bir kısmı ya yanlış, ya eksik, ya da zaman içinde değişmiş eski bilgilerden oluşmaktadır. İnternetten ulaşacağınız tüm bilgilere hemen güvenmemeli, bilgiye ulaştığınız kaynağın Kanada göçmenlik alanında yetkili ve uzman olup olmadığını, bu işletmelerin işbirliği yaptığı yurt dışı kuruluşları kontrol etmelisiniz.
Sizin ve ailenizin geleceğini etkileyebilecek derecede öneme sahip olduğunu düşündüğümüz, bu başvuru da, elimizden gelen her türlü desteği vereceğimize sizi temin ederiz.

Görüşmek Dileğiyle,

Can GÜNAY
Genel Müdür

HİZMETLERİMİZ